Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urodziny Urodziny:

Katalogi


http://www.webtree.pl
katalog stron
Filmy, seriale, stacje tv
katalog stron
Katalog stron
Katalog stron internetowych

Katalog stron

Artykuły: SJA - Odcinki

1x00 - Inwazja Bane'ów - Invasion of the Bane
"Inwazja Bane'ów" to pierwszy odcinek Przygód Sary Jane. Odcinek skupia się na trzynastoletniej dziewczynie Marii Jackson, która odkrywa życie pozaziemskie. Po odkryciu, że Bane - twórcy napoju energetyzującego zwanego Bubble Shock!, są kosmitami i zamierzają podbić Ziemie, Maria wraz z dziennikarką Sarą Jane łączą siły by pokonać najeźdźców.

1x01 - Zemsta Slitheen - Revenge of the Slitheen
Pierwszego dnia szkoły dla Marii i Luka coś się poszło nie tak. Jedzenie się psuje, miejsce dziwnie pachnie i niektórzy nauczyciele zachowują się podejrzanie. Przy pomocy Sary Jane i nowego przyjaciela Clyde'a, grupa odkrywa spisek uknuty w nowym technologicznym wydziale w szkole.

1x02 - Oko Gorgony - Eye of the Gorgon
Po tym jak babcia Clyde'a dała cynk, drużyna Sary Jane postanawia zbadać lokalny dom starców. Według plotek jest on nawiedzany przez ducha zakonnicy i jak się okazuje drużyna odkrywa przerażający sekret zakonnic.

1x03 - Wojownicy Kudlaka - Warriors of Kudlak
W poszukiwaniu zaginionych nastolatków Sara Jane i Maria badają Combat 3000, nowe centrum gier laserowych. Nie wiedzą jednak że Luke i Clyde właśnie grają w tą grę.

1x04 - Co się stało z Sarą Jane? - Whatever Happened to Sarah Jane?
Pewnego dnia Maria Jackason budzi się i dziwi się że nie dostała żadnej wiadomości od Sary Jane lub Luke'a. Maria odkrywa że kobieta zwana Andrea Yates zastąpiła miejsce Sary Jane.

1x05 - Zaginiony chłopiec - The Lost Boy
Sara Jane odkrywa że Luke jest identyczny wyglądem i genetyką jak zaginiony chłopiec o imieniu Ashley. Jest zmuszona oddać go nowym "rodzicom", podczas gdy ona prowadzi śledztwo w instytucie używającym kosmicznej technologii, Luke odkrywa że jego nowi rodzice są Slitheenami, którzy porwali go na zlecenie Xyloka (jak się później okazuje był nim Pan Smith).

2x01 - Ostatni Sontaranin - The Last Sontaran
Alan Jackson dostaje ofertę pracy w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych, ale najpierw pyta się matki Marii Chrissie o zgodę na przeprowadzkę z córką. Po pojawieniu się dziwnych światem wokół wierzy radiowej Tycho, Sara Jane, Luke Smith, Clyde Langer i Maria badają tą sprawę...

2x02 - Dzień Klauna - The Day of the Clown
Luke'owi ciężko jest się przystosować do życia bez Marii Jackson, po tym jak ona wraz z ojcem przeniosła się do Waszyngtonu. W tym czasie do byłego domu Jacksonów wprowadza się nowa rodzina Chandra'ów. Sara Jane zaczyna badać sprawę zaginionych dzieci zaginionych dzieci...

2x03 - Sekrety Gwiazd - Secrets of the Stars
Odcinek rozpoczyna się od kobiety - Cheryl która odwiedza astrologa aby poznać przyszłość z gwiazd. Mężczyzna jest naciągaczem, który wyciąga pieniądze od naiwych ludzi, później przyznaje to kobiecie, która często go odwiedza. Podchodzi on do okna gdzie kieruje się spadająca gwiazda i mężczyzna został opanowany przez niezidentyfikowaną istotę tuż przed oczami kobiety.

2x04 - Znak Berserkera - The Mark of the Berserker
Luke będzie nocował u Clyde'a, w czasie gdy Sara Jane wyjeżdża na weekend. Nagle pojawia się zaginiony ojciec Clyde'a Paul i ma nadzieje na spędzenie z nim kilku chwil. Tymczasem Jacob, nielubiany w szkole chłopak, jest w posiadaniu kosmicznego medalionu, który pozwala mu kontrolować innych ludzi

2x05 Kuszenie Sary Jane Smith - The Temptation of Sarah Jane Smith
Mały chłopiec Oskar z 1950 roku przechodzi przez portal w czasie i zostaje przeniesiony do naszych czasów. Sara Jane odstawia go z powrotem do jego czasów, nieświadoma tego że chłopiec przeszedł przez portal na prośbę Trickstera. Zauważa tym samym kamień milowy, o który potem pyta Pana Smitha i dowiaduje się, że to Foxgrove - wioska w której się urodziła.

2x06 - Wróg Bane'ów - Enemy of the Bane
Pewnego wieczoru Gita zostaje porwana ze swojej kwiaciarni przez panią Piołun (Mrs Wormwood), która zostawia czek ze swoim imieniem. Nad ranem Rani dzwoni do Sary Jane i prosi o pomoc w znalezieniu mamy. Po sprawdzeniu kwiaciarni ekipa znajduje czek i zabiera go do analizy Pana Smitha.

2x0S - Z Raxacoricofallapatorius z miłością - From Raxacoricofallapatorius with Love
"From Raxacoricofallapatorius with Love" to odcinek specjalny Przygód Sary Jane wyemitowany jako część akcji charytatywnej Comic Relief 13 Marca 2009 - Dniu czerwonego nosa.

3x01 - Więzień Judoon - Prisoner Of The Judoon
W pierwszym odcinku trzeciej serii na Sarę Jane i jej ekipę czeka najbardziej niebezpieczny dzień w ich życiu. Nosorożco-podobni kosmici - Judoon powracają na Ziemie, by schwytać więźnia Androvaxa Niszczyciela...

3x02 - Szalona kobieta na poddaszu - The Mad Woman In The Attic
Rani bada sprawę dziwnych pogłosek o demonie żyjącym w nadmorskim wesołym miasteczku. Jednak to co tam znajduje jest bardziej niepokojące niż mogło by się zdawać, wtedy to podejmuje decyzję, która zmienia nie tylko jej przyszłość, ale także przyszłość wszystkich innych, na których jej zależy...
Wygenerowano w sekund: 0.05
19,869,489 unikalne wizyty