Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urodziny Urodziny:

Katalogi


http://www.webtree.pl
katalog stron
Filmy, seriale, stacje tv
katalog stron
Katalog stron
Katalog stron internetowych

Katalog stron

Nawigacja

Artykuły: Kosmici

Adherenci Powtórzonego Memu
Adherenci Powtórzonego Memu [org.: Adherents of the Repeated Meme] grupa robotów wykorzystywanych przez Lady Cassandre.

Adipose[DWG]
Adipose to kosmici zbudowani z tłuszczu (z łaciny: adipose - tłuszcz). Ich potomstwo jest niewielkich rozmiarów, pojawia się w odcinku "Partners in Crime".

Cybermen
Cybermeni są fikcyjną rasą cyborgów, którzy zaliczają się do najbardziej uporczywych, trwałych wrogów Doctora w brytyjskiej produkcji sci-fi "Doctor who". Cybermeni pierwotnie byli całkowicie organicznym gatunkiem człekopodobnym na bliźniaczej planecie Ziemi - Mondas. W ich ciała wszczepiano jednak coraz więcej i więcej sztucznych części.

Dalek cz.1 Nowe Serie
Dalek jeden z kultowych i najbardziej rozpoznawalnych wrogów Doktora oto czego dowiadujemy się o nim z nowych serii Doctora Who (2005 - ?)

Frobisher
Frobisher (wł. Avan Tarklu Bish) - towarzysz Szóstego Doktora, zmiennokształtny kosmita z planety Xenon. Pojawia się głównie w komiksach, a także w dwóch słuchowiskach: The Maltese Penguin i The Holy Terror oraz w książce Mission: Impractical.

Gelthy
Gelthy - "duchy" wnikające w ciała zmarłych osób, występujące w odcinku "The Unquiet Dead". Fizyczną formę utraciły w wyniku Wojny Czasu.

Isolusi [DWG]
Isolusi to empatyczne istoty, które intensywnie odczuwają emocje, po raz pierwszy pojawiają się w odcinku "Fear Her". Kiedy po narodzinach zarodniki zostają odłączone od matki, potrzebują siebie na wzajem przez tysiące lat, w ciągu których osiągają dojrzałość.

Jagrafess[DWG]
Jagrafess albo Wielki Jagrafess z świętego Hadrojassic Maxarodenfoe jest gigantycznym, przypominającym ślimaka bez skorupy, galaretowatym stworem.

Judooni [DWG]
Judooni są rasą kosmicznej policji, pojawiającej się po raz pierwszy w odcinki "Smith and Jones". To humanoidalne postacie z głową nosorożca, ubrane w czarne, ochronne uniformy.

Lady Cassandra
Lady Cassandrę, a właściwie Lady Cassandrę O'Brien Dot Delta Seventeen spotykamy w odcinku "Koniec świata", gdzie przybywa na Platformę Pierwszą, aby zobaczyć zniszczenie Ziemi przez Słońce. Rose Tyler określa ją jako "jędzowatą trampolinę".

Max Capricorn & Host [DWG]
Poznaj złowieszcze plany Maxa i jego pomocników.

Mnich
Mnich (ang. The Monk) - jeden z wrogów Pierwszego Doktora, renegat uzurpujący sobie prawo do zmiany historii w sposób, który on sam uważa za lepszy. Po raz pierwszy pojawił się w czteroodcinkowym The Time Meddler, gdzie postanowił zapobiec inwazji Normanów na Anglię (1066 rok). Doktor powstrzymał go, uszkadzając jeden z obwodów jego Tardisa tak, by pojazd przestał być większy w środku.

Płaczące Anioły[DWG]
Płaczące Anioły to grupa łowców pojawiających się w przygodach dziesiątego Doctora (odcinek-"Blink"). Według niego to psychopatyczni mordercy z unikalną metodą zabijania swoich ofiar: poprzez dotknięcie wysyłają swoje ofiary w przeszłość, w której jeszcze się nie narodziły.

Pyrovilianie[DWG]
Pyrovilianie to rasa obcych zbudowanych z kamieni połączonych żyjącą magmą. Ich statek, spadając na Ziemię, spowodował, że zamienili sie w pył. W 62 n.e. zostali obudzeni przez wstrząs góry Wezuwiusz.

Racnossi [DWG]
Racnossi są antyczną rasą kosmitów z Ciemnych Czasów wszechświata. W połowie humanoidzi w połowie pajęczaki, prowadzą inwazje na planety, gdzie doszczętnie zjadają wszystko, co się na nich znajduje
Wygenerowano w sekund: 0.09
19,869,461 unikalne wizyty