Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urodziny Urodziny:

Katalogi


http://www.webtree.pl
katalog stron
Filmy, seriale, stacje tv
katalog stron
Katalog stron
Katalog stron internetowych

Katalog stron

David i Matt - różnice między Doktorami

Christmas SpecialChristmas Special - Zdjęcia promocyjnePaul McGann o Nocy Doktora

Czwarty dzień grudnia, czwarty dzień wyjątkowego kalendarza. Co nam przyniósł?

Blue Peter - wywiad z Mattem

Wywiad z Peterem Davisonem

Na oficjalnej celebracji Doktora Who w londyńskim ExCel Blogtor miał okazję spotkać się ze swoim ulubionym Doktorem, Peterem Davisonem i porozmawiać z nim o jego niedawnym odcinku specjalnym, The Five(ish) Doctors Reboot. Zobaczcie, co mu powiedział.

Christmas Special

BBC ujawniło tytuł oraz szczegóły świątecznego specjala. Odcinek, który będzie finałowym dla Matta Smitha jako Doktora, ma nazywać się Czas Doktora [Time of The Doctor]. Będzie wyemitowany na BBC One w Boże Narodzenie. Oto jego streszczenie:

Na orbicie cichej zaściankowej planety zebrały się zmasowane siły najgroźniejszych gatunków wszechświata, przyciągnięte przez tajemniczą wiadomość rozbrzmiewającą w gwiazdach. Wśród nich Doktor. Uratowawszy Klarę z rodzinnego świątecznego obiadu, Władca Czasu wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką musi dowiedzieć się, co ten zagadkowy sygnał oznacza dla jego własnego losu oraz losu wszechświata.Steven Moffat: "To porywający odcinek, a gra aktorska Matta jest rewelacyjna. Jest jednym z lepszych epizodów z jego udziałem i kandydatem do miana najlepszej kreacji aktorskiej w całym serialu."

Jenna Coleman: "Przeczytałam 10 stron [scenariusza odcinka świątecznego] w metrze i przerwałam (...) Czułam się rozwalona, jak wrak. Ale scenariusz jest dobry. Smutny, ale zawiera to, co musi się stać. Jest idealny."
Wygenerowano w sekund: 0.21
19,869,512 unikalne wizyty